| Merknaam: | Huanan |
| Modelnummer: | HN-2750T |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | $862200-$994200 |
| Betalingsvoorwaarden: | LC, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5 stcs/ 2 maanden |
| Vermogen | Elektrische energie |
| Afmetingen | Aanpasbaar |
| Gebruik | Aluminium Extrusie |
| Motor | Servo of gewone motor |
| Functioneel | Automatisch of semi-automatisch |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Materiaal | Staal Smeden |
| Kleur | Aangepast |
De 2750T aluminium extrusiepers is een zware, zeer efficiënte machine ontworpen voor grootschalige productie van aluminium profielen gebruikt in constructie, automotive, lucht- en ruimtevaart en industriële toepassingen. Met 2700 ton extrusiekracht verwerkt het grote blokken tot complexe, zeer sterke profielen met precisie en snelheid.
| Standaard blokgrootte (buitendiameter) | Φ236mm |
| Standaard blokgrootte (Lengte) | 1150mm |
| Hoofdzakelijke Zuiger | Φ1080mm |
| Machine extrusiekracht | 26Mpa (2700T) |
| Afmetingen van de matrijsbasis holte (Diameter) | Φ480mm |
| Afmetingen van de matrijsbasis holte (Diepte) | H480mm |
| Totaal vermogen | 850KW |
Aluminium profielen worden uitgebreid gebruikt in verschillende toepassingen, waaronder structurele componenten, decoratieve elementen en industriële bouwoplossingen, en leveren uitstekende prestaties en resultaten.