| Marka Adı: | Huanan |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/ 2 ay |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanımı | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işlemi | Isı işleme |
| Malzeme | Çelik Kalıbı |
| Renk | Özel |
| Standart Bilet Boyutu - Dış çap: | Φ152mm |
| Standart Bilet Boyutu - Uzunluk: | 350-900 mm |
| Makine ekstrüzyon gücü: | 25Mpa 1511T ((1662UST) |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları - çapı: | Φ350 mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları - Derinlik: | H360mm |
| Ekipmanın boyutu - Mekanik boyut: | L12800mm × W6658mm × H3929mm |
| Ekipmanın boyutu - Toplam ağırlık: | 105T |
| Ekipmanın boyutu - Toplam Güç: | 300KW |
| Motor - Ana yağ pompası (Hilectro markası): | HP12981-G102W-R1P4 |
| Motor - Sıvı soğutma sürücüsü: | Hi200-110KW |
| Hidrolik pompa - Ana yağ pompası (Almanya Rexroth): | A15VSO210 değişken pompalar |
| Hidrolik pompa - Yardımcı pompa (Tokyo Keiki): | SQP43-60-38 |