| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-2200T |
| MOQ: | 1 szt |
| Warunki płatności: | LC, T/T. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 miesiące |
| Moc | Energia elektryczna |
|---|---|
| Rozmiar | Konfigurowalny |
| Zastosowanie | Wytłaczanie aluminium |
| Silnik | Serwomotor lub zwykły silnik |
| Funkcjonalny | Automatyczny lub półautomatyczny |
| Obróbka powierzchniowa | Obróbka cieplna |
| Materiał | Kucie stali |
| Kolor | Dostosowany |
| Standardowy rozmiar kęsa (średnica zewnętrzna) | Φ203mm |
|---|---|
| Standardowy rozmiar kęsa (długość) | 400-1100mm |
| Główny tłok | Φ920mm |
| Siła wytłaczania maszyny | 25Mpa (2208T) |
| Wymiary gniazda podstawy formy (średnica) | Φ480mm |
| Wymiary gniazda podstawy formy (głębokość) | H480mm |
| Rozmiar mechaniczny | L10500mm x W7800mm x H5200mm |
| Waga całkowita | 185T |
| Moc całkowita | 524KW |
| Główna pompa olejowa (marka Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Sterownik chłodzenia cieczą | Hi300-132KW *4 |
| Główna pompa olejowa (Niemcy Rexroth) | Pompy zmienne A15VSO-210 31,5MPa |
| Pompa pomocnicza (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |