| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-AG-1500T |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Ceny: | $232300-$316100 |
| Warunki płatności: | LC,T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 miesiące |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Tworzywo | Kucie stalowe |
| Technologia | Kucie i casting |
| Obszar aplikacji | Sprzęt do wytłaczania |
| Podawać | Zwyczaj |
| Moc | Energia elektryczna |
| Rozmiar | Dostosowywanie |
| Używać | Ekspresja glinu |
| Silnik | Servo lub zwykły silnik |
| Funkcjonalny | Automatyczne lub półautomatyczne |
| Obróbka powierzchniowa | Obróbka cieplna |
| Kolor | Dostosowane |
Srebrna wytłaczarka to specjalistyczny sprzęt, który wykorzystuje wysokowydres hydrauliczny do napędzania matryc do wytłaczania srebrnych wlewków (lub stopów srebrnych) do różnych form, w tym rur, prętów, przewodów i materiałów specjalnych. Ta maszyna jest szeroko stosowana w produkcji biżuterii, produkcji elektronicznej i produkcji srebrnych przemysłowych.
| Siła wytłaczania maszyny: | 21MPA 1000T (1100UST) |
| Średnica wnęki podstawowej formy: | Φ200 mm |
| Głębokość wnęki podstawowej formy: | H250 mm |
| Rozmiar mechaniczny: | L9500 mm × W3200 mm × H3900 mm |
| Ogólna waga: | 53t |
| Całkowita moc: | 360 kW (w tym grzejnik cylindra wytłaczania 1,5 kW × 15 = 22,5 kW) |