| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-1250T |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | $159400-$182000 |
| شرایط پرداخت: | LC ، T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| جنس | آهنگری فولاد |
| موارد استفاده | اکستروژن |
| رنگ | سفارشی |
| صنعت | آهنگری |
| قدرت | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| کاربرد | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| اندازه استاندارد بیلت (قطر بیرونی) | Φ127mm |
| اندازه استاندارد بیلت (طول) | 400-680/750mm |
| نیروی اکستروژن دستگاه | 1250T |
| ابعاد حفره پایه قالب (قطر) | Φ250mm |
| ابعاد حفره پایه قالب (عمق) | H260mm |
| اندازه مکانیکی | L9500mm×W3200mm×H3900mm |
| وزن کلی | 55T |
| توان کل | 182.5KW |
| پمپ روغن اصلی (برند Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 |
| درایور خنک کننده مایع | Hi300-90KW |
| پمپ روغن اصلی (آلمان Rexroth) | پمپ های متغیر A15VSO210 |
| پمپ کمکی (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |