| نام تجاری: | Huanan |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | LC،T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| توان | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| کاربرد | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| جنس | فولاد فورج |
| رنگ | سفارشی |
دستگاه پرس اکستروژن آلومینیوم هیدرولیک 7500MT یک سیستم اکستروژن صنعتی فوق سنگین است که برای تولید پروفیل های آلومینیومی بزرگ، ضخیم دیواره و با استحکام بالا با دقت فوق العاده طراحی شده است. این دستگاه معمولاً در صنایعی که به اکستروژن آلومینیوم در مقیاس بزرگ و با عملکرد بالا نیاز دارند، مانند هوافضا، نظامی، حمل و نقل ریلی و پروژه های مگا ساختمانی استفاده می شود.ویژگی های فنیاجزای ضروری از جمله محفظه، پد اکستروژن، تیغه برشی و فیدر شمش، دارای طرح های بالغ با نرخ خرابی کم هستند
| اندازه استاندارد بیلت (طول) | 600-1600mm |
| نیروی اکستروژن دستگاه | 75MN |
| اندازه قالب (قطر) | Φ960mm |
| اندازه قالب (عمق) | H1015mm |
| کل توان | 1600KW |
| پمپ روغن اصلی (برند Hilectro) | HP130U2-G102W*10 |
| درایور خنک کننده مایع | Hi200-180KW *10 |
| مزایای ساختار بارگیری پشتی با کورس کوتاه | 30٪ افزایش استحکام قاب به دلیل کاهش باز شدن قاب |
اجزای ساختاری: پوسته های مشبک، سیستم های شبکه، تکیه گاه های دیوار پرده
لطفاً جزئیات مربوط به محصولات و ابعاد نقشه مقطعی پروفیل خود را ارائه دهید. ما اندازه دستگاه مناسب را بر اساس مشخصات شما محاسبه و توصیه خواهیم کرد.
پس از تحویل و در صورت برآورده شدن شرایط نصب، ما تکنسین هایی را برای نصب دستگاه و آموزش کارکنان شما در مورد عملکرد صحیح اعزام می کنیم.
زمان تحویل بسته به اندازه دستگاه متفاوت است: 30 روز برای 600-1000MT، 45-60 روز برای 1250-1800MT، 180 روز برای 2000-3000MT و 6-12 ماه برای دستگاه های بالای 3000MT. خطوط تولید کامل به 3-10 ماه زمان نیاز دارند.
ما خدمات جامع یک مرحله ای از جمله موارد زیر را ارائه می دهیم:
پیشنهادات تولیدی متناسب