| ब्रांड नाम: | Huanan |
| मॉडल संख्या: | एचएन-2500टी |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| मूल्य: | $792500-$904200 |
| भुगतान की शर्तें: | एलसी, टी/टी |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 5 पीस/ 2 महीने |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Power | Electric energy |
| Size | Customizable |
| Use | Aluminum Extrusion |
| Motor | Servo or ordinary motor |
| Functional | Automatic or semi-automatic |
| Surface treatment | Heat treatment |
| Material | Steel Forging |
| Color | Customized |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Standard billet size (Outer diameter) | Φ236mm |
| Standard billet size (Length) | 1150mm |
| Main Piston | Φ1080mm |
| Machine extrusion force | 25Mpa (2515T) |
| Mold base cavity diameter | Φ480mm |
| Mold base cavity depth | H480mm |
| Total Power | 850KW |