| ব্র্যান্ড নাম: | Huanan |
| মডেল নম্বর: | HN-2500T |
| MOQ: | 1 পিসি |
| দাম: | $792500-$904200 |
| অর্থ প্রদানের শর্তাবলী: | এলসি, টি/টি |
| সরবরাহের ক্ষমতা: | 5 পিসি/ 2 মাস |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Power | Electric energy |
| Size | Customizable |
| Use | Aluminum Extrusion |
| Motor | Servo or ordinary motor |
| Functional | Automatic or semi-automatic |
| Surface treatment | Heat treatment |
| Material | Steel Forging |
| Color | Customized |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Standard billet size (Outer diameter) | Φ236mm |
| Standard billet size (Length) | 1150mm |
| Main Piston | Φ1080mm |
| Machine extrusion force | 25Mpa (2515T) |
| Mold base cavity diameter | Φ480mm |
| Mold base cavity depth | H480mm |
| Total Power | 850KW |