| نام تجاری: | Huanan |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | LC ، T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| قدرت | انرژی برق |
| اندازه | قابل تنظیم |
| استفاده | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | موتور سرو یا معمولی |
| عملکردی | ماشین آلات اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| درمان سطح | درمان حرارتی |
| مواد | جعل فولاد |
| رنگ | سفارشی |
7500MT هیدرولیکماشین فشار آلومینیومیکسیستم اکستروژن صنعتی بسیار سنگینطراحی شده برای تولید بزرگ، دیوارهای ضخیم وپروفایل های آلومینیومی با قدرت بالااین ماشین به طور معمول در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به اکستروژن آلومینیوم در مقیاس بزرگ و با عملکرد بالا دارند، مانند هوافضا، ارتش، حمل و نقل راه آهن،و پروژه های بزرگ ساختمانی.
| اندازه استاندارد بیلت (قطر بیرونی) | Φ460mm |
| اندازه استاندارد (طول) | 600 تا 1600 میلی متر |
| نیروی فشار ماشین | 75MN |
| اندازه قطر (قطر) | Φ960mm |
| اندازه نردبان (عمق) | H1015mm |
| کل قدرت | 1600KW |
| پمپ روغن اصلی (مارک Hilectro) | HP130U2-G102W*10 |
| راننده خنک کننده مایع | Hi200-180KW *10 |
ماشین فشار آلومینیوم هیدرولیکی ما به صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز، تجارت صنعتی، انرژی جدید و بخش های فتوولتائیک خدمت می کند. پروفایل های آلومینیوم تولید شده برای:
برند هوانان یکی از بهترین تجهیزات برای تولید کنندگان اکستروزن در چین است. با توجه به بازخورد مشتریان، طول عمر دستگاه معمولاً در شرایط عادی بیش از 15 سال است.بسیاری از تولیدکنندگان آلومینیوم معروف مشتریان راضی ما هستند.
لطفاً جزئیات محصولات و ابعاد قطعات پروفایل خود را ارائه دهید. ما بر اساس مشخصات شما اندازه ماشین مناسب را محاسبه و توصیه خواهیم کرد.
بعد از تحویل و زمانی که شرایط نصب برآورده شود، ما تکنسین ها را برای نصب ماشین و آموزش کارکنان شما در عملکرد مناسب ارسال می کنیم.
زمان تحویل بسته به اندازه ماشین متفاوت است: 30 روز برای 600-1000MT، 45-60 روز برای 1250-1800MT، 180 روز برای 2000-3000MT و 6-12 ماه برای ماشین آلات بیش از 3000MT.خطوط توليد كامل 3 تا 10 ماه طول مي کشه.
ما خدمات جامع یک توقف را ارائه می دهیم که شامل: