| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-1100T |
| مقدار تولیدی: | 1 Pcs |
| قیمت: | $159400-$182000 |
| شرایط پرداخت: | LC,T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 Months |
| جنس | فولاد آهنگری |
| موارد استفاده | اکستروژن |
| رنگ | سفارشی |
| فرایند | آهنگری |
| توان | انرژی الکتریکی |
| اندازه | قابل تنظیم |
| کاربرد | اکستروژن آلومینیوم |
| موتور | سروو یا موتور معمولی |
| عملکردی | اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک |
| تصفیه سطح | عملیات حرارتی |
| اندازه استاندارد شمش: | قطر بیرونی: Φ127mm طول: 400-680/750mm |
| ظرفیت اکستروژن: | نیروی اکستروژن دستگاه: 21Mpa 1000T(1100UST) |
| ابعاد حفره پایه قالب: | قطر: Φ250mm عمق: H260mm |
| ابعاد تجهیزات: | اندازه مکانیکی: L9500mm×W3200mm×H3900mm وزن کلی: 55T توان کل: 182.5KW |
| موتور: | پمپ روغن اصلی: (برند Hilectro) HP12981-G102W-R1P4 درایور خنک کننده مایع: Hi300-90KW |
| پمپ هیدرولیک: | پمپ روغن اصلی: (آلمان Rexroth) پمپ های متغیر A15VSO210 پمپ کمکی: (توکیو کیکی) SQP43-60-38 |