| Marka Adı: | Huanan |
| Model Numarası: | HN-1250T |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | $159400-$182000 |
| Ödeme Şartları: | LC,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 5 adet/2 ay |
| Malzeme | Çelik Dövme |
|---|---|
| Kullanım Alanları | Ekstrüzyon |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Zanaat | Dövme |
| Güç | Elektrik enerjisi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kullanmak | Alüminyum Ekstrüzyon |
| Motor | Servo veya sıradan motor |
| Fonksiyonel | Otomatik veya yarı otomatik |
| Yüzey işleme | Isıl işlem |
| Standart Kütük Boyutu (Dış çap) | Φ127mm |
|---|---|
| Standart Kütük Boyutu (Uzunluk) | 400-680/750mm |
| Makine ekstrüzyon kuvveti | 1250T |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları (Çap) | Φ250mm |
| Kalıp tabanı boşluğunun boyutları (Derinlik) | Y260mm |
| Mekanik boyut | U9500mm×G3200mm×Y3900mm |
| Toplam ağırlık | 55 ton |
| Toplam Güç | 182.5KW |
| Ana yağ pompası (Hilectro marka) | HP12981-G102W-R1P4 |
| Sıvı soğutma sürücüsü | Merhaba300-90KW |
| Ana yağ pompası (Almanya Rexroth) | A15VSO210 değişken pompalar |
| Yardımcı pompa (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |