| Merknaam: | Huanan |
| Modelnummer: | HN-Ag2500T |
| MOQ: | 1 st |
| Betalingsvoorwaarden: | LC, T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 5 stcs/ 2 maanden |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Kracht | Elektrische energie |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Zilveren extrusie |
| Motor | Servo- of gewone motor |
| Functioneel | met een vermogen van meer dan 50 kW |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Materiaal | Vervaardiging van staal |
| Kleur | Op maat |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Hoofdkolf | Φ1080 mm |
| Machinale extrusiekracht | 25Mpa (2515T) |
| Totaal vermogen | 850 kW |
| Component | Specificatie |
|---|---|
| Oliepomp (merk Hilectro) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| Liquid cooling driver | HI200-160KW *5 |
| Hoofdpomp (Duitsland Rexroth) | A15V280 31,5 MPa variabele pompen |
| Hulpppomp (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |