| Nazwa marki: | Huanan |
| Numer modelu: | HN-2200T |
| MOQ: | 1 szt |
| Warunki płatności: | LC, T/T. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5pcs/ 2 miesiące |
| Moc | Energia elektryczna |
|---|---|
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Używać | Wytłaczanie aluminium |
| Silnik | Serwo lub zwykły silnik |
| Funkcjonalny | Automatyczny lub półautomatyczny |
| Obróbka powierzchni | Obróbka cieplna |
| Tworzywo | Kucie stali |
| Kolor | Dostosowane |
| Standardowy rozmiar kęsa (średnica zewnętrzna) | Φ203mm |
|---|---|
| Standardowy rozmiar kęsa (długość) | 400-1100 mm |
| Główny tłok | Φ920 mm |
| Siła wytłaczania maszyny | 25Mpa (2208T) |
| Wymiary wnęki podstawy formy (średnica) | Φ480mm |
| Wymiary wnęki podstawy formy (głębokość) | Wys. 480 mm |
| Rozmiar mechaniczny | Dł. 10500 mm x szer. 7800 mm x wys. 5200 mm |
| Całkowita waga | 185T |
| Całkowita moc | 524KW |
| Główna pompa oleju (marka Hilectro) | HP12981-G102W-R1P4 *4 |
| Sterownik chłodzenia cieczą | Hi300-132KW *4 |
| Główna pompa olejowa (Niemcy Rexroth) | Pompy o zmiennym ciśnieniu 31,5 MPa A15VSO-210 |
| Pompa pomocnicza (Tokio Keiki) | SQP43-60-38+A2F28 |