| نام تجاری: | Huanan |
| شماره مدل: | HN-2500T |
| مقدار تولیدی: | 1 قطعه |
| قیمت: | $792500-$904200 |
| شرایط پرداخت: | LC ، T/T |
| توانایی عرضه: | 5pcs/ 2 ماه |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Power | Electric energy |
| Size | Customizable |
| Use | Aluminum Extrusion |
| Motor | Servo or ordinary motor |
| Functional | Automatic or semi-automatic |
| Surface treatment | Heat treatment |
| Material | Steel Forging |
| Color | Customized |
| Standard billet size: | |
|---|---|
| Outer diameter: | Φ236mm |
| Length: | 1150mm |
| Main Piston: | Φ1080mm |
| Extrusion capacity: | |
| Machine extrusion force: | 25Mpa 2515T |
| Dimensions of mold base cavity: | |
| Diameter: | Φ480mm |
| Depth: | H480mm |
| Motor | |
| Main oil pump: (Hilectro brand) | HP13096-G102W-R1P4 *5 |
| Liquid cooling driver | HI200-160KW *5 |
| Hydraulic pump | |
| Main oil pump: (Germany Rexroth) | A15V280 31.5MPa variable pumps |
| Auxiliary pump: (Tokyo Keiki) | SQP43-60-38 |
| Total Power: | 850KW |